Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Ödeme Yapabilirsiniz !

TmhtAjans.Com İnternet Hizmetleri olarak Shopier.Com ve PayTR.Com ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, artık web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde, güvenli bir şekilde Banka kartı ve Tüm Kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinizde sadece Kredi Kartları geçerlidir. Devamını Oku »

17th Jun 2020
100 TL Hediye Ediyoruz !

TmhtAjans.Com İnternet Hizmetleri'ne üye olup 500 TL kredi yükleyene, 100 TL TmhtAjans'dan hediye. Kampanyaya katılmak için üye olarak, üyelik sayfasından Kredi ekle seçeneğinden 500 TL hesabına kredi yükleyene 100 TL anında hediye edilecektir. Ek olarak 400 TL kredi yükleyene 50 TL, 300 TL kredi yükleyene ise 25 TL hediye ... Devamını Oku »

5th Jun 2020
Domain fiyatlarında en iyi fiyat garantisi TmhtAjans'ta !

Domain alımlarınızda en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Domaininizi bugün kaydedin, webde işinizi ertelemeyin!

3rd Jun 2020
Bizden Hosting Alın, 3 Domain hediye edelim !

TmhtAjans.Com İnternet Hizmetlerinin sınırlı süreli ve stoklarla sınırlı kampanyasında, Eko Hosting paketi ve/veya yukarısında bir paket alımında .gq, .ga, .tk, .cf, .ml uzantılı domainlerden seçeceğiniz 3 adet domain hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için hosting paketinizi alın ve destek talebi oluşturarak ... Devamını Oku »

3rd Jun 2020